dyrektor cuw grudziadz

i

Autor: Radio ESKA O stanowisko dyrektor CUW ubiegły się trzy osoby

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora CUW w Grudziądzu! Wygrał pracownik z Wydziału Edukacji [AUDIO]

2021-03-23 14:23

Konkurs na dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Grudziądzu został rozstrzygnięty. O stanowisko szefa nowej jednostki budżetowej Urzędu Miejskiego ubiegały się trzy osoby. Po rozmowach rekrutacyjnych zdecydowano się na obecnego pracownika wydziału edukacji, Karolinę Słomińską.

Po przeprowadzonych rozmowach, komisja zdecydowała o głosowaniu. Wygrała Karolina Słomińska, której kandydaturę poparło aż 9 członków komisji.

Pani Karolina Słomińska od wielu lat współpracuje z dyrektorami szkół, a co najważniejsze współpracuje także z całym środowiskiem księgowych, ponieważ to za ten dział była odpowiedzialna w Wydziale Edukacji. Myślę, że jest to bardzo dobry kandydat do zarządzania nową jednostką budżetową w naszym mieście - mówi prezydent Maciej Glamowski.

ZOBACZ TEŻ - Trzy osoby powalczą o fotel dyrektora CUW w Grudziądzu. Trwają rozmowy z kandydatami

O wyborze dyrektora decydowała 12-osobowa komisja. W jej skład wchodzili radni z wszystkich klubów, przedstawiciele prezydenta, związków zawodowych oraz szkolnej administracji i księgowości.

O rozstrzygnięciu konkursu na dyrektora CUW opowiada prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski. Posłuchaj:

Karoliną Słomińską czeka teraz jeszcze kilka spraw formalnych. Później zostanie oficjalnie powołana na to stanowisko.

Bardzo cieszę się z awansu i z tego, że nadal będę mogła współpracować z dyrektorami i księgowymi grudziądzkich szkół i placówek oświatowych. Będę dążyć do tego, aby Grudziądzkie Centrum Usług Wspólnych zapewniło wysoką jakość usług poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych. Ufam, że przy pomocy wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, a taka przechodzi do Grudziądzkiego Centrum Usług Wspólnych, uda się nam zorganizować nową jednostkę, która będzie wsparciem zarówno dla dyrektorów szkół i placówek, jak i władz Miasta – przekazała Karolina Słomińska

Centrum Usług Wspólnych w Grudziądzu swoją działalność rozpocznie 1 sierpnia. Skupi 40 szkolnych placówek podlegających Wydziałowi Edukacji. Tylko w tym roku na początkowe funkcjonowanie tej jednostki miasto chce wydać przeszło 1,5 miliona złotych. 

karolina cuw

i

Autor: Nadesłane Karolina Słomińska dotychczas zajmowała się finansami w Wydziale Edukacji

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Raport z Anteny 23.03