prezydent grudziadza

i

Autor: Nadesłane Róża Lewandowska od 2018 roku zasiada w radzie miejskiej. Jest przewodniczącą Komisji Edukacji

Róża Lewandowska nowym wiceprezydentem Grudziądza!

2021-05-18 9:41

Nowym wiceprezydentem Grudziądza została Róża Lewandowska. Prezydent Maciej Glamowski od dzisiaj będzie miał dwóch zastępców. Na stanowisku pozostał Szymon Gurbin.

Od 1981 roku pracowała w grudziądzkim Zespole Szkół Rolniczych jako nauczyciel matematyki, angażując się przy okazji w wolontariat i sprawy miasta oraz edukacji.

Przez ostatnich kilkanaście lat piastowała funkcję prezesa grudziądzkiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego, wiceprezesa okręgu kujawsko-pomorskiego ZNP i członka zarządu głównego ZNP.

ZOBACZ TEŻ - Czipowanie psów na koszt miasta. Sprawdź jak można w Grudziądzu skorzystać z darmowej usługi

Od 2018 roku Róża Lewandowska zasiada w Radzie Miejskiej Grudziądza. Jest przewodniczącą Klubu Sojusz Obywatelski Grudziądz, a także przewodniczącą Komisji Edukacji.

To dla mnie wyzwanie, któremu postaram się sprostać. Moim głównym celem jest praca na rzecz naszego pięknego miasta oraz jego mieszkańców. Będzie to praca oparta na dialogu i współpracy - mówi Róża Lewandowska.

Szymon Gurbin zostaje na stanowisku

Róży Lewandowskiej podlegać będą Wydział Edukacji, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Wydział Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych. Z kolei wiceprezydentowi Szymonowi Gurbinowi podlegać będą Wydział Komunikacji Miejskiej, Wydział Kultury i Sportu, Wydział Środowiska, a ponadto Biuro Gospodarki Odpadami, Gospodarz Starówki i Architekt Zieleni.

Róża Lewandowska to osoba bardzo zaangażowana, doświadczona i z olbrzymią wiedzą. Jestem przekonany, że współpraca z Różą Lewandowską będzie przebiegać bardzo dobrze i z korzyścią dla mieszkańców naszego miasta - mówi prezydent Maciej Glamowski.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty