obst wywiad olimpia

i

Autor: Nadesłane Wcześniej 25-letni obrońca reprezentował m.in. barwy Wigier Suwałki i Ruchu Chorzów

Robert Obst: Olimpia Grudziądz była najbardziej konkretna [WYWIAD AUDIO]

2021-01-29 14:38

Olimpia Grudziądz wzmacnia obronę. Nowym piłkarzem „Biało-zielonych” został środkowy defensor, Robert Obst. 25-latek ma za sobą krótki pobyt w Niemczech oraz 13 występów na boiskach polskiej Ekstraklasy.

25-letni defensor po powrocie do kraju otrzymał kilka ofert. Po negocjacjach z grudziądzkimi działaczami, zdecydował się ostatecznie na kontynuowanie kariery w Olimpii.

Działa to na zasadzie obopólnej współpracy. Olimpia była najbardziej konkretna w rozmowach, dlatego zdecydowałem się właśnie tutaj dalej grać w piłkę - mówi Robert Obst, nowy zawodnik grudziądzkiego klubu.

ZOBACZ TEŻ - Grzegorz Płatek: Najważniejsze są nowe wyzwania [WYWIAD AUDIO]

25-letni obrońca pół roku temu wyjechał z kraju do Niemiec. Jesienią występował tam w barwach czwartoligowego BSV Rehden. Zagrał tam w 8 spotkaniach i strzelił jedną bramkę. Przygodę z tamtejszym futbolem przerwała jednak pandemia.

Wywiad z nowym piłkarzem Olimpii Grudziądz, Robertem Obstem. Posłuchaj:

To czwarte wzmocnienie Olimpii. Wcześniej umowy z grudziądzkim klubem podpisali Piotr Witasik, Grzegorz Płatek oraz Najim Romera Tadloui.

Już jutro (30 stycznia) piłkarze Olimpii rozegrają kolejny mecz kontrolny. W Grudziądzu (boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią) o godzinie 12 zmierzą się z Huraganem Morąg.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Joanna Jędrzejczyk szczerze o HEJCIE, macierzyństwie i nowej książce | Gwiazdy bez maski