stadion olimpii

i

Autor: Łukasz Piekarski Stadion GKS Olimpii Grudziądz

Wynik naboru

Remont stadionu GKS Olimpii Grudziądz. Do przetargu nie zgłosiła się żadna firma

2023-07-09 23:57

Lekkoatletyczną część stadionu Olimpii czeka remont. Nie wiadomo jednak - kiedy ruszą prace. Do przetargu nie zgłosiła się żadna firma.

W pierwszej kolejności inwestycja miała objąć między innymi wymianę istniejącej bieżni, jak i wykonania elementów umożliwiających rozgrywanie konkurencji technicznych. Chodzi o skoki i rzuty.

Grudziądzki ratusz na ten cel pozyskał z z Ministerstwa Sportu i Turystyki 2,5 miliona złotych. Drugie tyle zapisane jest w budżecie miasta. I tyle - 4,9 mln złotych - zamierzano wydać na tę inwestycję.

Przetarg na remont stadionu GKS Olimpii Grudziądz - jakie było zainteresowanie?

Pierwotnie koperty miały zostać otwarte 3 lipca. Postępowanie przedłużono jednak o cztery dni. Nie przyniosło to żadnego skutku, ponieważ do urzędników nie zgłosiła się nawet jedna firma, która chciałaby modernizację obiektu przeprowadzić.

Na razie nie wiadomo jaką decyzję w tej sprawie podejmie miasto. Być może remontowe plany na stadionie GKS Olimpii będzie trzeba odłożyć do zimy, bądź wiosny przyszłego roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

ESKA SUMMER CITY w Galerii Katowickiej