Stal Grudziądz

i

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Piłkarze grudziądzkiej Stali są zdecydowanym liderem w A-klasie

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [8-10.04]

2022-04-11 20:19

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga, grupa II

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 23. kolejki ograli na własnym boisku Unię Janikowo 4:1. Więcej o meczu piszemy w poniższym artykule.

V Liga

O ligowe punkty w ramach 19 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" na własnym obiekcie zremisowali z Victorią Lisewo 2:2. Dwójka zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli.

A-klasa

Na boiskach toruńskiej części A-klasy rozegrano 20 serię gier. Pozycję lidera umocniła Stal Grudziądz, która na wyjeździe ograła innego przedstawiciela powiatu grudziądzkiego, Radzyniankę Radzyń Chełmiński 4:2. Z kolei Węgrowianka Węgrowo dość sensacyjnie ograła w Podwiesku miejscowych Błękitnych 2:1.

W tabeli na czele jest wspomniana Stal. Węgrowianka Węgrowo jest piąta, Radzynianka Radzyń Chełmiński ostatnia.

B-klasa

Dwie drużyny z powiatu i miasta rywalizują również na boiskach B-klasy. To Piast Łasin i AP Olimpia Grudziądz. Ci pierwsi są liderem tabeli, z kolei ci drudzy zajmują w niej 14. lokatę. W rozgrywkach trwa obecnie przerwa spowodowana podziałem na dwie grupy. W tej chwili wszystkie drużyny czekają na nowy terminarz zmagań.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE