pilka nozna grudziadz

i

Autor: Pixabay W miniony weekend rozegrano kolejną serię gier, w których udział brały drużyny z naszego powiatu

Raport z piłkarskich boisk. Grudziądz i powiat [22-24.04]

2022-04-25 20:33

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim. W miniony weekend swoje mecze rozegrały wszystkie drużyny.

Swoje mecze rozegrały drużyny piłkarskie z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego: Olimpia Grudziądz, Olimpia II Grudziądz, AP Olimpia Grudziądz, Stal Grudziądz, Węgrowianka Węgrowo, Radzynianka Radzyń Chełmiński, Piast Łasin.

III Liga, grupa II

Piłkarze Olimpii Grudziądz w ramach 25. kolejki ograli na własnym boisku GKS Przodkowo 3:2. Więcej o meczu piszemy w poniższym artykule.

V Liga

O ligowe punkty w ramach 21 serii gier walczyły rezerwy grudziądzkiej Olimpii. "Biało-zieloni" na własnym obiekcie bezbramkowo zremisowali z Polonią Bydgoszcz. Dwójka zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli.

A-klasa

Na boiskach toruńskiej części A-klasy rozegrano 21 serię gier. Na pozycji lidera wciąż są piłkarze Stali Grudziądz. Podopieczni trenera Adama Marksa utrzymali pierwszą pozycję mimo porażki 0:2 z Flisakem Złotoria na własnym stadionie. Węgrowianka Węgrowo rozbiła u siebie Radzynianką Radzyń Chełmiński 3:0. W tabeli Węgrowianka jest piąta, a Radzynianka ostatnia.

B-klasa

Dwie drużyny z powiatu i miasta rywalizują również na boiskach B-klasy. To Piast Łasin i AP Olimpia Grudziądz. Ci pierwsi zremisowali na własnym stadionie z Orłem Głogowo 2:2. Z kolei młodzi piłkarze Olimpii na wyjeździe również podzielili się punktami - 1:1 z Wisłą Pędzewo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY