Arkadiusz Goszka

i

Autor: Radio Eska Arkadiusz Goszka

Oświadczenia majątkowe

Radni z Grudziądza i ich finanse. Na początek Arkadiusz Goszka

2023-06-13 15:53

Rozpoczynamy cykl publikacji oświadczeń majątkowych za 2022 roku grudziądzkich radnych. Jako pierwszemu - do portfela zaglądamy Arkadiuszowi Goszce ze Stowarzyszenia "Czas Grudziądza".

Na początek pod lupę bierzemy jedynego radnego niezrzeszonego, przedstawiciela stowarzyszenia "Czas Grudziądza", Arkadiusza Goszkę.

Arkadiusz Krzysztof Goszka ma 49 lat i obecnie nie należy do żadnego klubu radnych. Jest przewodniczącym stowarzyszenia "Czas Grudziądza". Zatrudniony jest w Powiatowym Urzędzie Pracy w Grudziądz - jako Starszy Inspektor Powiatowy.

Z oświadczenia majątkowego radnego Goszki wynika, że zaoszczędził on 54 tysiące 100 złotych (majątek odrębny).

Jak wyglądają zarobki Arkadiusza Goszki?

  • Z tytułu diety radnego: 25.123,44 zł
  • Z tytułu zatrudnienia (umowa o pracę): 82.130,75 zł

Radny Goszka posiada mieszkanie 65m2 o wartości 155 tysięcy złotych (połowa z 310 tysięcy) jako majątek odrębny.

W rubryce "zobowiązania pieniężne" wpisana jest umowa złotowego - mieszkaniowego kredytu hipotecznego zawarta z Bankiem Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (oddział w Grudziądzu). Kredyt został wykorzystany na sfinansowanie zakupu lokalu mieszkalnego w drodze zamiany - w wysokości 51.000, 00 zł. W tym przypadku również widnieje dopisek - majątek odrębny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Raport Złotorowicza - Jakub Wiech