mzk grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Zalana ulica Chełmińska w Grudziądzu po opadach deszczu

Przymusowa zmiana tras autobusów w Grudziądzu. To po opadach deszczu

2021-07-09 8:47

W piątek 9 lipca, od godziny 7.30 do odwołania autobusy komunikacji miejskiej nie będą kursować ulicą Chełmińską. Sytuacja podyktowana jest nocnymi intensywnymi opadami deszczu oraz spowodowanym nimi podmyciem asfaltu. Na miejscu pracują służby drogowe. Przejazd autobusów tą drogą zagrażałby bezpieczeństwu pasażerów, dlatego w trosce o nich zdecydowano się zmienić trasę. Zobacz zdjęcia!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej w Grudziądzu! Po nocnych opadach deszczu podmyło jezdnię na remontowanym odcinku ulicy Chełmińskiej. MZK informuje o konieczności zmiany trasy autobusów jadących do centrum.?Autobusy nie będą kursować ulicą Chełmińską od Bydgoskiej w kierunku wiaduktu.?Wyłączone zostaną przystanki Chełmińska/Bydgoska oraz Chełmińska/Czerwonodworna?Autobusy w obu kierunkach kursować będą ulicami Bydgoską, Bora-Komorowskiego, Hallera. Z kolei linia nr 18 będzie kursować jedynie wzdłuż Parku Miejskiego.?Utrudnienia na ulicy Chełmińskiej dotkną również zmotoryzowanych. Zalecany objazd ulicą Hallera.

Na ulicy Chełmińskiej trwają prace drogowe

Na miejscu pracują służby drogowe. Przejazd autobusów tą drogą zagrażałby bezpieczeństwu pasażerów, dlatego w trosce o nie zdecydowano się zmienić trasę. Przypomnijmy, że trwa tu przebudowa sieci tramwajowej. Duże kałuże stoją w rowach. Niezorientowani pasażerowie czekają na autobus na przystanku Chełmińśka/Czerwonodworna. A prognozy na piątek 9 lipca wciąż nie są dobre. Przed nami kolejne burze i opady deszczu.