utrudnienia ruch

i

Autor: Faceboook / Wydział Komunikacji Miejskiej

Pilne!

Przez Grudziądz przejedzie turbina. Będą spore utrudnienia w ruchu

2024-04-05 15:39

Będą spore utrudnienia w ruchu drogowym. Przez Grudziądz przejedzie turbina, która trafi prosto do powstającej elektrowni. Więcej info na eska.pl.

Pierwsze utrudnienia w ruchu pojawią się już dzisiaj o godzinie 17:30. Ograniczony zostanie ruch na skrzyżowaniu ulicy Chełmińskiej i Bydgoskiej. Wspomnianą ulicą Bydgoską nie będzie można przejechać - ani w stronę SP nr 15, ani w stronę dworca kolejowego Przedmieście.

Utrudnienia będą dotyczyły również kursowania komunikacji miejskiej. W okolicach godziny 17 wstrzymany zostanie chociażby ruch tramwajów.

  • ostatni kurs z Tarpna wykonany zostanie o g. 16.51,
  • ostatni kurs z Rządza wykonany zostanie o g. 17.20.

Na trasie między Al.23 stycznia a Rządzem uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa AT. Przystanek zlokalizowany będzie koło budynku inkubatora.

Między tramwajem „jedynką” a autobusami komunikacji zastępczej będzie można przesiadać się bez konieczności kasowania dodatkowego biletu - zapewniają urzędnicy.

Utrudnienia w ruchu mają trwać do ok. godz. 4 w środę (27 marca).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

III Akademicki Jarmark Wielkanocny przyciągnął tłumy