ostatnie dni gbo

i

Autor: Łukasz Piekarski Głosowanie potrwa do 30 września

Projekty w GBO 2023 czekają na głosy! Czasu na wybór coraz mniej

2022-09-26 13:37

Tylko do najbliższego piątku (30 września) można oddawać głosy na zadania złożone w ramach GBO 2023. Przypominamy, że zrobić to można wyłącznie elektronicznie lub przy pomocy pracowników w Urzędzie Miejskim.

Głosy na projekty można oddawać już tylko do najbliższego piątku (30 września) do godziny 15. Można to zrobić w formie elektronicznej korzystając z systemu do obsługi GBO, który jest dostępny na stronie internetowej - GBO SYSTEM

Każdy z mieszkańców może zagłosować tylko raz, oddając głosy na maksymalnie dwa zadania ogólnomiejskie, dwa zadania miękkie oraz dwa zadania okręgowe z okręgu, w którym mieszka.

Co w sytuacji gdy nie mamy dostępu do internetu w swoim domu? Głosy na projekty złożone w ramach GBO 2023 oddawać można również w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 (w godzinach pracy Urzędu). Osoby niesłyszące mogą przy tym skorzystać z pomocy tłumacza migowego w godzinach jego pracy, tj. w poniedziałek, środę i czwartek od 7.30 do 14.30, we wtorek od 7.30 do 15.00 oraz w piątek od 7.00 do 13.30.

Ile środków mają na wydanie mieszkańcy Grudziądza?

Na edycję 2023 urzędnicy przygotowali kwotę 3,66 miliona złotych. Z tego 600 tysięcy złotych zostanie przeznaczonych wyłącznie na na zadania ogólnomiejskie, a 60 tys. zł na zadania miękkie.

Mieszkańcy zgłosili 94 propozycje zadań. W następstwie oceny formalnej i merytorycznej do głosowania dopuszczono 87 z nich.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058