wiceprezydenci grudziadza

i

Autor: Facebook / Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza Od lewej: Szymon Gurbin i Róża Lewandowska

Decyzje kadrowe

Prezydent Grudziądza odwołał swoich zastępców. Nowych poznamy na początku maja

2024-05-01 14:43

Prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski odwołał ze swojej funkcji oboje wiceprezydentów: Szymona Gurbina i Różę Lewandowską. Stało się tak na mocy zarządzenia.

Dotychczasowa kadencja dobiegła końca. W związku z tym z funkcji wiceprezydentów - zgodnie z zarządzeniem - odwołani zostali: Róża Lewandowska i Szymon Gurbin. Oboje w minionych wyborach samorządowych uzyskali mandat radnego.

Bardzo dziękuję obojgu za dotychczasową współpracę i liczne działania na rzecz mieszkańców Grudziądza. Zrealizowaliśmy razem wiele ciekawych i ważnych projektów, byliście dla mnie ogromnym wsparciem - napisał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych prezydent Maciej Glamowski.

Na 7 maja zaplanowano sesję, na której zaprzysiężeni zostaną nowi radni. Być może wówczas poznamy skład zastępców prezydenta Macieja Glamowskiego.

Sonda
Ilu zastępców powinien mieć prezydent Maciej Glamowski?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl