Kino Helios Olsztyn. Nowy cennik biletów. Nowe premiery w kinie

i

Autor: pixabay.com

Nowości filmowe

Premiery kinowe w Heliosie. Na co grudziądzanie mogą wybrać się do kina w weekend? [REPERTUAR od 4 sierpnia]

2023-08-04 9:26

Rozpoczynający się dziś weekend to kolejne nowości filmowe w grudziądzkim kinie Helios. Na szklane ekrany trafi m.in. druga część amerykańskiej produkcji "Meg". Ponadto nie zabraknie również polskiej kontynuacji "Porady na zdrady". Szczegóły na eska.pl.

Co nowego w kinie Helios? Przede wszystkim w najbliższy weekend czekają nas aż cztery premiery. To m.in. Porady na Zdrady 2, Meg 2, czy nowe Wojownicze Żółwie Ninja.

MEG 2: Głębia

(Opis dystrybutora filmu): Śmiały zespół badawczy wyrusza na głębinową eksplorację czeluści oceanu. Na miejscu spotykają prehistoryczną i nieprzyjazną faunę, co zmusza załogę do walki o przetrwanie. Dodatkowo trzy potężne megalodony wypływają ku powierzchni, wywołując zamęt i wszechobecny chaos. Są głodne i niebezpieczne. 

WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA: Zmutowany Chaos

(Opis dystrybutora filmu): Po latach bycia chronionym przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków i zostać zaakceptowanym jako normalni nastolatkowie poprzez bohaterskie czyny. Ich nowa przyjaciółka April O'Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem. 

MAVKA i Strażnicy Lasu

(Opis dystrybutora filmu): Gdzieś w dalekich ostępach magicznego lasu kryje się źródło życia, którego strzeże urocza wróżka Mavka. Nigdy dotąd żaden człowiek nie zakłócił panującego tu odwiecznego porządku, a zamieszkujące okolicę zwierzęta i mityczne stworzenia nie wiedzą, co to strach. Pojawienie się tu utalentowanego muzykanta Łukasza będzie więc nie lada wydarzeniem. Tym bardziej, że wkrótce Mavka i Łukasz staną się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwitnie jak czarodziejski kwiat. Niestety sielankę wkrótce zburzy próżna i chciwa księżniczka, która dowiedziawszy się o magicznej mocy źródła życia, postanowi wykraść je, by na zawsze zachować młodość. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu. Czy Mavka i Łukasz znajdą w sobie siłę, by obronić las i jego mieszkańców? Czy miłość łącząca wróżkę i człowieka ma szansę przetrwać? 

PORADY NA ZDRADY 2

(Opis dystrybutora filmu): Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich! 

Ponadto do obejrzenia cały czas m.in. :

  • Barbie
  • Nawiedzony dwór
  • Oppenheimer
  • Pajęczyna

Pełny repertuar kinowy na najbliższe dni znajdziecie TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl