policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Policja w Grudziądzu przejęła narkotyki warte 20 tysięcy złotych

Prawie pół kilograma narkotyków zabezpieczyli policjanci z Grudziądza. Diler usłyszał zarzut

2020-12-10 8:28

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 40-letni mieszkaniec Grudziądza. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie jego zatrzymania. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia. Narkotyki warte nawet 20 tysięcy złotych nie trafią na rynek.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Kryminalni z komendy miejskiej w Grudziądzu podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające. Mężczyznę wylegitymowali na jednej z ulic, gdzie znaleźli przy nim znaczną ilość narkotyków. Następnie pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli kolejne. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 420 gramów amfetaminy i ponad 4 gramy suszu roślinnego. Badania narkotesterem potwierdziły autentyczność narkotyków.

Zobacz też: Bezpłatny dostęp do książek bez wychodzenia z domu. Grudziądzka Biblioteka rozdaje kody do platformy

Zatrzymany diler usłyszał zarzut

Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 40-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Śledczy wskazują, że ich czarnorynkową wartość szacuje się na około 20 tysięcy złotych.Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.