grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka COVID 19 w grudziądzkim Ratuszu. Jeden z urzędników ma pozytywny wynik

Pracownik Urzędu Miejskiego w Grudziądzu z koronawirusem. Kolejni urzędnicy na kwarantannie [AUDIO]

2020-10-06 11:16

Jeden z pracowników Urzędu Miejskiego w Grudziądzu ma potwierdzony wynik testu na koronawirusa SARS-CoV-2. Kilkoro urzędników skierowano na kwarantannę. Część z pracowników przeszło na tryb pracy zdalnej.

Straż Miejska w Grudziądzu zwraca uwagę na parkujące auta na chodnikach

Jeden z pracowników Urzędu Miejskiego w Grudziądzu ma potwierdzony wynik testu na koronawirusa. W związku z tym, dziesięciu pracowników mających w ostatnich dniach bezpośredni kontakt z zakażoną osobą przeszły na pracę zdalną. Czterech pracowników zostało skierowanych na kwarantannę. Aby zapewnić ciągłość pracy Urzędu Miejskiego i funkcjonowania miasta Prezydent Maciej Glamowski podjął w formie zarządzenia decyzję o wdrożeniu procedury zabezpieczającej zarówno mieszkańców kontaktujących się z Urzędem jak i pracowników ratusza.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:

Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania Urzędu, prezydent Maciej Glamowski wydał zarządzenie, w którym wdraża procedury zabezpieczające mieszkańców kontaktujących się z Urzędem jak i pracowników Ratusza -mówi Beata Adwent, rzecznik Ratusza.

Posłuchaj Beaty Adwent o sytuacji w grudziądzkim ratuszu

W Ratuszu podjęto decyzję, aby dziesięcioro pracowników, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną COVID 19, przeszli na pracę zdalną. Czterech urzędników wysłano na kwarantannę. Urząd pracuje tak jak dotychczas ale zaostrzono procedury reżimu sanitarnego. Chodzi głównie o to, by pracownicy nie przemieszczali się pomiędzy wydziałami. Mają korzystać z innych form kontaktu jak poczta elektroniczna czy telefon.