festyn dla bezdomnych zwierząt

i

Autor: Damian Pieczonka Festyn dla bezdomnych zwierząt w Grudziądzu, 26 września na plaży miejskiej

Pomóż bezdomnym zwierzętom przed zimą. W Grudziądzu zaplanowano festyn z wieloma atrakcjami

2020-09-22 8:55

Choć nie mają domu i właściciela, nie są im obojętne. Grudziądzkie zwierzaki mogą liczyć na pomoc ludzi o dobrych sercach. Festyn z wieloma atrakcjami zaplanowano na plaży miejskiej. Potrzeby bezdomnych zwierzaków przed zimą są ogromne. Impreza w Rudniku, w najbliższą sobotę (26 września).

Zima to trudny czas dla bezdomnych zwierząt, które nie mają ciepłego schronienia I należytej opieki człowieka. Dlatego z pomocą rusza Komitet Społeczny na rzecz bezdomnych zwierząt z Grudziądza. “Festyn zakończenia lata” odbędzie się na plaży miejskiej w Rudniku, 26 września. Imprezę poprowadzi Przemysław Sierakowski. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Rekreacji I Wypoczynku. O oprawę muzyczną zadbają Dj RaveOn, Dj Tomek oraz Dj Szucha.

Sonda
Czy w dobie epidemii koronawirusa wyślesz swoje dziecko na wycieczkę szkolną?

Zabawa podzielona będzie na dwie części. Pierwsza z myślą o dzieciach rozpocznie się już o godzinie 11 I potrwa do 14.30. Będą dmuchane zjeżdżalnie, pokazy I warsztaty lego robotyki, przejażdżki konne, zabawy z bańkami. Druga część festynu rozpocznie się o godzinie 15 I potrwa przez kolejnych pięć godzin do 20. Zaprezentują się siatkarki Stali Grudziądz, Zawodnicy MMA, nie zabraknie ćwiczeń ogólnorozwojowych, pokazów psich hodowli mopsów oraz owczarków niemieckich, wraz z udzielaniem porad przez trenera Piotra Markuszewskiego. Będzie też kącik adopcyjny piesków ze schroniska.

Festyn zakończenie lata ze zwierzętami Grudziądza na plaży miejskiej w Rudniku, 26 września w godzinach od 11 do 20.

Zamontuj domek dla jerzyków