Pomogą bezdomnym zwierzętom podczas festynu na Marinie w Grudziądzu

i

Autor: pixabay.com Wydarzenie już 15 lipca. Start o godzinie 12:00 na Marinie.

Pomogą bezdomnym zwierzętom podczas festynu w Grudziądzu

2023-07-12 21:34

Charytatywne wydarzenie dla bezdomnych zwierząt to już cykliczne spotkanie. Co roku w okresie letnim na lokalnej Marinie organizowane są różnorodne atrakcje dla całych rodzin. Dochód zebrany podczas imprezy, trafia do zwierząt w potrzebie.

Dmuchańce, gastronomia, stoiska z zabawkami, biżuterią czy szkolenie owczarków niemieckich. Między innymi takie atrakcje, czekają na grudziądzan oraz mieszkańców okolic podczas charytatywnego spotkania. Festyn przeznaczony jest dla całych rodzin, a jego celem jest połączenie przyjemnego z pożytecznym. Korzystając z atrakcji wspomagamy zwierzęta. Zebrane środki zostaną przeznaczone chociażby na zakup karmy i wizyty u weterynarzy. Potrzeby są ogromne, a wspólnie możemy więcej. Organizatorką wydarzenia jest grudziądzanka Joanna Magdzińska, która na potrzeby zwierząt nie pozostaje obojętna, a swoimi działaniami zachęca do tego innych.

Wśród atrakcji zaplanowano również siłowanie się na rękę z gościem specjalnym - Marleną Wawrzyniak. Śmiałkowie, będą mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z najsilniejsza kobietą w Polsce. Wydarzenie zaplanowano na najbliższą sobotę - 15 lipca, event potrwa w godzinach 12:00 - 16:00 na Marinie przy ulicy Portowej w Grudziądzu.