policja grudziadz swiecie

i

Autor: Nadesłane / KPP Świecie Patrole wspólne policjantów z Grudziądza i Świecia

Policjanci ze Świecia i Grudziądza połączyli siły. Kontrolowali kierowców na DK 91 oraz S5

2022-08-28 9:04

Policjanci ruchu drogowego wchodzący w skład grupy SPEED w Świeciu i Grudziądzu kolejny raz połączyli swoje siły aby zadbać o bezpieczeństwo na trasach DK 91 oraz budowanej S5. Do dyspozycji mieli najszybsze i najnowocześniejsze samochody, nieoznakowane radiowozy i wideorejestratory.

W czasie prowadzonych działań policjanci ujawnili blisko 30 wykroczeń, z których ponad 20 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Kierowcy, którzy nie przestrzegali przepisów, musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Akcja odniosła oczekiwany skutek, gdyż wczoraj, na kontrolowanych odcinkach dróg nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. Poprawa bezpieczeństwa osób podróżujących jest najważniejszym celem dla policjantów "drogówki" - czytamy w komunikacie z KPP w Świeciu.

Drogi krajowa nr 91 i budowana ekspresowa S5, której co róż kolejne odcinki oddawane są do użytku kierowców, są bardzo popularnymi i intensywnie uczęszczanymi trasami.

policja grudziadz swiecie 2

i

Autor: Nadesłane / KPP Świecie Kontrolowana była prędkość oraz stan trzeźwości kierowców

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56