policja grudziadz narkotyki

i

Autor: Radio ESKA Awantura przerodziła się w krwawą jatkę! Trwają poszukiwania nożownika

Policjanci z Grudziądza znaleźli kolejne narkotyki

2021-12-13 13:18

U zatrzymanego w centrum Grudziądza 43-latka policjanci znaleźli kilka woreczków z nieznaną substancją. To dało podstawę do przeszukania jego mieszkania, gdzie znaleziono kolejne, podejrzane środki. Po badaniach okazało się, że to amfetamina i marihuana.

Kryminalni z grudziądzkiej komendy na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 43-letniego mieszkańca, którego podejrzewali o handel narkotykami. Nie mylili się, ponieważ już w trakcie przeszukanie mundurowi znaleźli kilka woreczków z nieznaną substancją.

To dało podstawę do przeszukania miejsca jego zamieszkania. Policjanci zabezpieczyli na miejscu kolejne zakazane środki. Narkotester potwierdził ich autentyczność - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Weekend cudów w Grudziądzu. Wręczono kolejne „Szlachetne Paczki”! [ZDJĘCIA]

W sumie kryminalni zabezpieczyli blisko 170 gramów marihuany i blisko 52 gramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

43-latkowi postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokuratura wobec podejrzanego zastosowała dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH