policja grudziądz

i

Autor: KMP Grudziądz Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zgłoś to grudziądzkiej policji

Policja w Grudziądzu szuka złodzieja perfum. Opublikowano wizerunek. Pomóż rozpoznać sprawcę [WIDEO]

2020-10-14 11:40

Policja w Grudziądzu poszukuje złodzieja perfum. Do przestępstwa doszło 17 września. Wartość skradzionego towaru to blisko 650 złotych. Kamera będąca w sklepie zarejestrowała wizerunek sprawcy. Funkcjonariusze zadecydowali, że opublikują jego wizerunek i zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji tej osoby.

Policja w Grudziądzu poszukuje złodzieja perfum

Śledczy z komendy policji w Grudziądzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum. Do przestępstwa doszło17 października przed godziną 14. Mężczyzna dokonał kradzieży chowając towar w spodniach dresowych. Wartość skradzionego mienia to blisko 650 złotych. Kamera będąca w sklepie zarejestrowała wizerunek sprawcy. Funkcjonariusze zadecydowali, że opublikują jego wizerunek i zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji tej osoby.

Zobacz też: Posiadali przy sobie narkotyki i stanęli przed Sądem

Kim jest mężczyzna? -Policja prosi o pomoc

Osoby, które rozpoznają osobę na filmie lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy uicy Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 693 884 941, a także całodobowo pod numerami 47 75 45 221/222 lub 112. Należy powołać się na sprawę L.dz. D-5237/20.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?