lodowisko grudziądz

i

Autor: Nadesłane / MORiW MORiW podsumował zimowy sezon na lodowisku

Podsumowanie sezonu zimowego na lodowisku w Grudziądzu. Ile sprzedano biletów?

2022-03-06 18:40

Zimowy sezon na grudziądzkim lodowisku dobiegł końca. Mieszkańcy po dwuletniej przerwie znów mogli korzystać z tafli w Parku Miejskim. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku dokonał pierwszego podsumowania.

Łyżwy można schować do szafy. Grudziądzkie lodowisko w Parku Miejskim oficjalnie zostało zamknięte. Ostatni sezon podsumowali pracownicy MORiW-u.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sezonu. Przez trzy miesiące funkcjonowania ślizgawki odwiedziło nas 18.209 osób, które 11.092 razy wypożyczyły łyżwy - podlicza Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Szefowa ośrodka dodaje, że zakończony przed trzema dniami sezon był tylko nieznacznie gorszy od tego ostatniego z przełomu 2019 i 2020 roku. 

Sprzedaliśmy nieco mniej biletów, ale tym razem wypożyczyliśmy więcej sprzętu - dopowiada nasza rozmówczyni.

Ponadto w tym roku na grudziądzkim lodowisku obyło się bez jakichkolwiek wypadków. Miejska tafla rozstawiona i oddana do użytku mieszkańcom zostanie w grudniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dzwon Zygmunt zabrzmiał z katedry wawelskiej w solidarności z Ukrainą