Wiktoria VIKA Stefańska

i

Autor: facebook.com/wiktoria.stefanska.depa Wiktoria VIKA Stefańska

Muzyka

Pochodząca z Grudziądza, Wiktoria Stefańska wystąpiła "The Voice Of Poland". Jurorzy byli zachwyceni!

2023-09-11 10:32

Wiktoria Stefańska-Depa wystąpiła w "The Voice Of Poland". Pochodząca z Grudziądza, a mieszkająca obecnie w Kwidzynie wokalistka trafiła do drużyny Lanberry. Szczegóły na eska.pl.

Vika aktualnie mieszka w Kwidzynie, ale to w Grudziądzu stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Jest absolwentką tutejszego II LO. Jest laureatką m.in. Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych. Występowała wcześniej w grudziądzkiej formacji "MissFire", z którym zajęła drugie miejsce na regionalnym przeglądzie muzycznym KATAR w klubie Od Nowa w Toruniu.

Wiktoria od niedawna pracuje w kwidzyńskim domu kultury.

Mam dzięki temu możliwość częstego występowania na scenie, więc jak tylko mam okazję w trakcie jakiś festynów czy dożynek, to staram się wstrzelić chociaż na chwilę na scenę - mówiła w trakcie programu.

Podczas "przesłuchania w ciemno" świetnie wykonała piosenkę "Czekam Na Znak". Pochodzi ona za repertuaru Ignacego Błażejowskiego. Czyje fotele się odwróciły?

  • Lanberry
  • Marka Piekarczyka
  • Tomsona i Barona

W trakcie wyboru drużyny na scenie pojawiła się również córeczka Wiktorii, Zuzanna. Widzowie mieli także możliwość poznać męża wokalistki, Marka.

Ostatecznie wybór padł na Lanberry.

Zobacz wykonanie Wiktorii na przesłuchaniach w ciemno:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl