stal przygotowania

i

Autor: Łukasz Piekarski Piłkarze Stali na razie trenują głównie na klubowym orliku

Piłkarze Stali Grudziądz przygotowują się do wiosny w A-klasie [AUDIO]

2021-02-28 13:52

Piłkarze Stali Grudziądz przygotowują się do rundy rewanżowej w toruńskiej A-klasie. Zespół ma za sobą kilka spotkań sparingowych. Obecnie zawodnicy Stali trenują trzy razy w tygodniu.

Zima nie straszna piłkarzom grudziądzkiej Stali. Szósty zespół toruńskiej A-klasy przygotowuje się do rundy rewanżowej. W drugiej części sezonu celem jest poprawa miejsca w tabeli.

W rundzie rewanżowej chcemy zagrać o jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Obecnie zajmujemy szóste miejsce, ale jestem przekonany, że nasz potencjał pozwoli powalczyć o jeszcze lepsze miejsce - mówi Adam Marks, trenery piłkarzy grudziądzkiej Stali.

ZOBACZ TEŻ - Przełamanie piłkarzy Olimpii w Grudziądzu! "Biało-zieloni" lepsi od Motoru Lublin [AUDIO]

W grudziądzkim zespole nie obyło się bez wzmocnień. Do klubu trafiło czterech nowych zawodników. Nie ubyło żadnego.

Dołączyli do nas Milan Lech (przyp. redakcji wcześniej Olimpia Grudziądz), Michał Raszke, Dawid Staszewski oraz Norbert Knaak. Z kadry nikogo na nie ubyło - dodaje szkoleniowiec.

Dobra atmosfera to podstawa

Grudziądzanie obecnie trenują trzy raz w tygodniu na własnych obiektach. Nie brakuje także meczy sparingowych. W zespole panuje obecnie świetna atmosfera.

Jest naprawdę dobrze, mamy fajny klimat w drużynie. Ciężko trenujemy na własnym obiektach. Praktycznie co chwilę gramy z kimś sparing - opowiada Jakub Olszewski, zawodnik Stali.

Piłkarze Stali Grudziądz przygotowują się do rundy wiosennej w toruńskiej A-klasie. Posłuchaj:

W ostatnim meczu sparingowym, który został rozegrany na bocznym boisku przy Piłsudskiego 14, Stal zmierzyła się z rezerwami Olimpii. Do przerwy był wynik bezbramkowy. Po zmianie stron dużo większą skuteczność pod bramką pokazali "Biało-zieloni". Olimpia II wygrała ostatecznie 4:1.

Pierwszy mecz Stal zagra 13 lub 14 marca na własnym boisku. Grudziądzanie zmierzą się z Piastem Łasin.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Żyła mistrzem świata!