stal grudziadz przygotowania

i

Autor: Łukasz Piekarski Piłkarzom Stali Grudziądz od czasu do czasu w zajęciach przeszkodzi pogoda. Wówczas trenują na hali

Piłkarze Stali Grudziądz przygotowują się do walki o awans. Trenują trzy razy w tygodniu

2022-01-19 14:59

Piłkarze grudziądzkiej Stali trenują przed drugą częścią sezonu. Zajęcia organizowane są trzy razy w tygodniu na obiektach sportowych w Mniszku. Kadra do zimowych przygotowań przystąpiła w niezmienionym składzie.

Piłkarze Stali Grudziądz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Zespół Adama Marksa trenuje głównie na własnych obiektach. W zajęciach na świeżym powietrzu od czasu do czasu przeszkadza pogoda.

Do rundy wiosennej przygotowujemy się głównie na naszych obiektach. Gdy pogoda pozwala wychodzimy na naturalne boisko lub orlika. W sytuacji, gdy warunki są niekorzystne trenujemy na hali lub siłowni - mówi Adam Marks, trener Stali Grudziądz.

Grudziądzanie przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie będą trenowali trzy razy w tygodniu. Ponadto w planie są także mecze sparingowe z zespołami z tej samej klasy rozgrywkowej lub wyższej. Łącznie "Stalowcy" mają w kalendarzu siedem spotkań kontrolnych. Pierwszy już 29 stycznia z SUPRĄ Kwidzyn (miejsce do ustalenia).

Kadra do przygotowań przystąpiła w praktycznie niezmienionym składzie. Zimą w zespole grudziądzkiej Stali do rewolucji więc nie dojdzie.

Praktycznie nikt nam nie ubył ze składu. Ściągamy jednego zawodnika i tak jak mówiłem latem, będzie to grudziądzanin. Ponadto włączyliśmy do pierwszego składu dwójkę młodych chłopców, którzy wybijali się w zespołach juniorskich - dodaje trener Stali.

W drodze po awans

Stal po jesiennej części rozgrywek zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie A-klasy. Grudziądzanie po pierwszej rundzie mają sześć oczek przewagi nad drugimi w tabeli Błękitnymi Podwiesk.

Mamy swoją przewagę nad drugim zespołem. W drużynie panuje świetna atmosfera i mamy nadzieję, że ciężka praca na treningach przełoży się w awans do piątej ligi - mówi Paweł Górski, który do grudziądzkiej Stali trafił przed obecnym sezonem.

Piłkarze Stali do rozgrywek powrócą w weekend 12-13 marca. Podopieczni trenera Adama Marksa na początek wiosennej części zmagań zmierzą się u siebie z LZS Bobrowo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Years&Years: to płyta, która ma sprawić, że poczujecie się dobrze!