wygrana mks

Autor: Kamil Danielewicz dla UM w Grudziądzu / Nadesłane Wygrana MKS-u Bodega Grudziądz na początek sezonu

Piłka ręczna. MKS Bodega Grudziądz wygrywa na otwarcie sezonu!

2024-09-16 0:11

Szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon na pierwszoligowych parkietach. Zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Rumniaka pokonał we własnej hali Tytanów Wejherowo 35:27.

Początek spotkania w Grudziądzu był niezwykle wyrównany. W pierwszych minutach obie drużyny wymieniały się ciosami. W 8' minucie zawodnikom MKS-u udało się odskoczyć na trzy bramki różnicy... jednak w kolejnych akcjach przyjezdni zdołali odrobić straty i wyrównać.

Remisowa wymiana zdań toczyła się do 23' minuty. Później tempo podkręcili podopieczni Sebastiana Rumniaka i MKS tuż przed samą przerwą znów zdołał odskoczyć rywalom na trzy bramki (15:12).

Po przerwie grudziądzanie systematycznie powiększali przewagę. W 48' minucie było to już 25:17.

Ostatecznie MKS pokonał we własnej hali na inaugurację nowego sezonu Tytanów z Wejherowa 35:27.

Szczegółowy protokół z tego spotkania dostępny jest TUTAJ

MKS Bodega Grudziądz - Tytani Wejherowo: Pomeczowe wypowiedzi

Mówi Sebastian Rumniak, trener MKS-u Bodega Grudziądz. Posłuchaj:
Mówi Jakub Zemełka z MKS-u Bodega Grudziądz. Posłuchaj:

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają na wyjeździe. W przyszłą sobotę (21 września) zmierzą się z Samborem Tczew.