Piłka Nożna. Olimpia Grudziądz pozyskała kolejnego zawodnika. To powrót po dwóch latach

Działacze Olimpii Grudziądz przedstawili kolejnego zawodnika. To powracający po dwóch latach na Piłsudskiego 14, Tomasz Kaczmarek.

Tomasz Kaczmarek
Autor: Olimpia Grudziądz/ Materiały prasowe Tomasz Kaczmarek

Tomasz Kaczmarek do Grudziądza powraca po dwuletnim pobycie w Kotwicy Kołobrzeg. W przeciągu dwóch sezonów rozegrał tam łącznie 57 spotkań, w których zdobył 1 bramkę.

W Olimpii występował w sezonie 2021/2022. Wówczas w "Biało-zielonej" koszulce rozegrał 37 spotkań. Zdobył 10 bramek i zanotował 24 asysty. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Lecha II Poznań oraz Błękitnych Stargard.

Tomasz Kaczmarek z zespołem z Kołobrzegu mierzył się w barażach o 1. ligę, a w minionym sezonie wraz z Kotwicą wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy.

Wcześniej umowy z grudziądzkim klubem podpisali: Filip Wójcik, Damian Nowak oraz Maciej Mas. Wszyscy to gracze z formacji ofensywnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Tomasz Fornal mówi o walce o wyjazd na igrzyska olimpijskie