policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka 32-letnia grudziądzanka zatrzymana drugi raz na podwójnym gazie. W dodatku wiozła dziecko

Pijana matka wiozła dziecko. Policja w Grudziądzu zatrzymała ją nie po raz pierwszy

2020-10-07 15:09

Pijana matka kierująca autem osobowym została zatrzymana w centrum Grudziądza. To nie pierwszy raz, kiedy wpadła w ręce policji, prowadząc samochód w stanie nietrzeźwości. Będzie miała spore kłopoty. Odpowie nie tylko za jazdę z promilami. Sprawdź, co grozi 32-letniej matce.

Ww wtorek, 6 października tuż przed północą policjanci z grudziądzkiej „drogówki” na ulicy Marcinkowskiego w Grudziądzu zatrzymali do kontroli drogowej kierującą oplem vectra. W pojeździe przebywała również jej 9-letnia córka. Mundurowi, w czasie rozmowy, wyczuli zapach alkoholu. Kontrola alkotestem rozwiała wątpliwości. Kobieta miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Ponadto, jak wynikało z policyjnej bazy danych, 32-latka takie samo przestępstwo popełniła w sierpniu tego roku i jest wobec niej prowadzone dochodzenie przez grudziądzkich śledczych. Córeczką nietrzeźwej kierującej zaopiekował się wujek. Policjanci zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym, a z kobietą pojechali do komendy na dalsze czynności procesowe.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...

32-latka odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niewłaściwą opiekę nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo.

Straż Miejska w Grudziądzu zwraca uwagę na parkujące auta na chodnikach