elektryk grudziadz

Autor: Nadesłane / KST Elektryk Grudziądz Weronika Folmer z grudziądzkiego Elektryka na najwyższym stopniu podium

Żeglarstwo

PGE Baltica Charlotta Days Ustka. Sukcesy zawodników Elektryka Grudziądz

2024-08-14 8:38

Kolejne sukcesy grudziądzkich żeglarzy z KST Elektryk. Tym razem na zawodach PGE Baltica Charlotta Days Ustka. O szczegółach piszemy na eska.pl.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Europa w ramach PGE Baltica Charlotta Days Ustka odbywały się od 9 do 11 sierpnia. W stawce rywalizujących zawodników nie zabrakło reprezentantów Elektryka Grudziądz.

Zawody w klasyfikacji generalnie oraz wśród kobiet wygrała Weronika Folmer. Z kolei Oskar Szpręglewski zwyciężył w kategorii juniorów U20 i zajął 5 miejsce open.

Grudziądzkich żeglarzy do zawodów przygotował trener Włodzimierz Folmer.

Krzysztof Ibisz się nie starzeje? Tak wyglądał lata temu!