olimpia elana

i

Autor: Łukasz Piekarski Mecz odbył się na boisku przy Słowackiego w Grudziądzu

Piłka Nożna

Ostatni sprawdzian piłkarzy Olimpii Grudziądz. Skromna wygrana z Elaną Toruń

2023-07-15 15:29

Piłkarze Olimpii Grudziądz zakończyli okres przygotowawczy. Na koniec "Biało-zieloni" na boisku przy ulicy Słowackiego ograli Elanę Toruń 1:0.

Zwycięską bramkę dla zespołu trenera Dominika Czajki zdobył w 73' minucie Kacper Rychert po świetnym dograniu od Patryka Winsztala.

To był ostatni sparing Olimpii Grudziądz podczas przygotowań do startu sezonu na drugoligowych boiskach. W przyszły weekend "Biało-zieloni" zmierzą się na inaugurację przed własną publicznością z Sandecją Nowy Sącz.

Olimpia Grudziądz (wyjściowy skład): Adrian Olszewski, Oskar Sikorski, Marcin Warcholak, Damian Kostkowski, Rafał Kobryń, Damian Vu Than, Jose Cabrera, Jan Bonikowski, Kamil Kurowski, Konrad Gutowski, Szymon Stanisławski.

W przyszły piątek (21 lipca) - tuż przed startem nowego sezonu - odbędzie się prezentacja drużyny połączona z otwartym treningiem. Wydarzenie odbędzie się na stadionie centralnym przy Piłsudskiego 14 w Grudziądzu. Początek o godzinie 17:30. Wstęp dla wszystkich kibiców wolny!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl