Oskar Sikorski

i

Autor: Łukasz Piekarski Oskar Sikorski był gościem w studiu Radia Eska Grudziądz

Piłka Nożna

Oskar Sikorski z Olimpii Grudziądz: Musimy się poprawić w defensywie i ofensywie [WYWIAD AUDIO]

2024-01-05 17:24

W studiu Radia Eska Grudziądz gościliśmy defensora Olimpii Grudziądza, Oskara Sikorskiego. Na eska.pl posłuchacie całej rozmowy z obrońcą "Biało-zielonych".

"Zawiodło wszystko po trochu." Tak rundę jesienną w wykonaniu Olimpii Grudziądz ocenia defensor Oskar Sikorski. Przed „Biało-zielonymi” ciężka batalia o utrzymanie na drugoligowych boiskach.

Wyglądaliśmy i słabo w ataku i słabo w obronie. Przyznam szczerze, że przed tym sezonem miałem duże oczekiwania względem naszej obrony. Szczególnie po poprzednim sezonie, gdzie mieliśmy najlepszą defensywę - opowiada Sikorski.

Grudziądzanie do rozgrywek powrócą pod koniec lutego. Na początku marca czeka ich maraton trzech spotkań domowych pod rząd.

Ja się bardzo cieszę, że tak właśnie mamy. Mecze u siebie są według mnie dużo fajniejsze niż te wyjazdowe. Są nasi kibice, gramy na swoim stadionie. Przede wszystkim możemy poczuć to wsparcie. A to, że gramy trzy mecze w ciągu tygodnia... musimy się na to jak przygotować - dodaje obrońca Olimpii.

Cała rozmowa z Oskarem Sikorskim dostępna jest poniżej:

Posłuchaj rozmowy z obrońcą Olimpii Grudziądz, Oskarem Sikorskim:
Sonda
Jaka pozycji w Olimpii Grudziądz wymaga pilnego wzmocnienia?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl