straż miejska grudziądz

i

Autor: Straż Miejska w Grudziądzu Orzeł maskotka Straży Miejskiej w Grudziądzu czeka na swoje imię

Orzeł został nową maskotką Straży Miejskiej w Grudziądzu. Funckjonariusze szukają imienia [AUDIO]

2020-12-08 11:24

Maskotka orzeł została nowym funkcjonariuszem Straży Miejskiej w Grudziądzu. Nie ma jeszcze imienia, dlatego ogłoszono konkurs, w którym to najmłodsi mogą zgłaszać propozycje. Orzeł będzie towarzyszyć strażnikom podczas festynów I zajęć profilaktycznych.

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Maskotka przedstawiająca Orła ma ocieplić wizerunek grudziądzkich strażników. To nowy funkcjonariusz w szeregach municypalnych, który nie ma jeszcze swojego imienia. Stąd pomysł, aby to dzieci wymyśliły jak będzie się nazywać. Ogłoszono konkurs. Orzeł będzie towarzyszyć strażnikom podczas festynów I zajęć profilaktycznych. Pomysł zrodził się spontanicznie, a do jego realizacji droga była prosta. Przygotowano pluszaki jak również strój w kształcie orła.

Zobacz też: Zamaskowani sprawcy okradli jubilera w Grudziądzu. Policja poszukuje sprawców jak i świadków

Orzeł Straży Miejskiej w Grudziądzu czeka na imię

Konkurs przewidziany jest dla uczniów klas I -III szkół podstawowych. Spośród nadesłanych propozycji wybrane zostanie imię dla orła, który ma stać się wizytówką grudziądzkiej Straży Miejskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 grudnia.

Orzeł nie ma jeszcze swojego imienia w związku z tym wpadliśmy na pomysł aby najmłodsi wybrali imię. Czekamy na propozycje, a spośród nadesłanych wybierzemy tę, która najbardziej przypadnie nam do gustu -mówi Karol Piernicki ze Straży Miejskiej w Grudziądzu.

Bezimienny jeszcze przez jakiś czas orzeł to maskotka, która ma ocieplić wizerunek Straży Miejskiej w Grudziądzu. Przygotowano niewielkie pluszaki. Jednego z nich otrzyma laureat konkursu. Strażnicy mają także strój orła, w który będzie ubierana osoba na festyny i akcje profilaktycznych z udziałem dzieci. Będzie można sobie zrobić z nim zdjęcie.

Straż Miejska w Grudziądzu ma swoją maskotkę