zawada olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz 19-letni napastnik trafił do Olimpii na zasadzie wypożyczenia

Olimpia pozyskała nowego napastnika! Marko Zawada wypożyczony z Górnika

2021-02-11 16:06

Kolejnym zawodnikiem, którego przed rundą wiosenną pozyskała Olimpia jest 19-letni napastnik, Marko Zawada. Piłkarza trafił do grudziądzkiego klubu na zasadzie wypożyczenia z Górnika Zabrze.

Młody napastnik w Zabrzu występował głównie w drugiej drużynie Górnika. Na trzecioligowych boiskach zaliczył 18 spotkań, w których 6 razy trafił do siatki rywali.

Marko Zawada trafił do grudziądzkiego zespołu na zasadzie wypożyczenia. W przypadku dobrej postawy 19-latka, działacze Olimpii zapewnili sobie opcję pierwokupu.

ZOBACZ TEŻ - Adam Paliwoda: W Olimpii jest większy profesjonalizm [WYWIAD AUDIO]

Działacze Olimpii dotąd podczas zimowego okienka transferowego skupili się przede wszystkim na kontraktowaniu obrońców. Umowy z grudziądzkim klubem podpisali dotąd Piotr Witasik, Robert Obst, Adam Paliwoda oraz Szymon Jarosz. Jedynym zawodnikiem z linii ataku jest (prócz Marko Zawady) Najim Romero Tadloui.

Olimpia Grudziądz już jutro (12 lutego) rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem na boisku w Świeciu "Biało-zieloni" zmierzą się z Olimpią Elbląg. Początek o 12.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16