Jakub Nawrocki

Autor: Facebook / Olimpia Grudziądz (Ł. Szalkowski) To trzeci mecz piłkarzy Olimpii Grudziądz bez strzelonej bramki

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz znów pogubiła punkty. Bezbramkowy remis w Kartuzach

2023-05-28 14:13

Trzeci mecz bez zwycięstwa notują piłkarze Olimpii Grudziądz. Tym razem "Biało-zieloni" zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Cartusią Kartuzy. Ich przewaga nad drugą w tabeli Pogonią II Szczecin stopniała jedynie do jednego punktu.

Grudziądzanie swój mecz rozgrywali o tej samej porze co rezerwy Pogoni Szczecin.

Do przerwy piłkarze Olimpii nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką rywali. Tuż przed końcem pierwszej połowy to zawodnicy Cartusii mieli świetną okazję do objęcia prowadzenia. Uderzenie jednego z napastników gospodarzy zatrzymał jednak Adrian Olszewski.

Po zmianie stron coraz częściej do głosu w ofensywie zaczęli dochodzić podopieczni trenera Bogusława Baniaka. Najpierw w słupek, a później w poprzeczkę trafił m.in. wprowadzony po przerwie na boisko Kamil Kurowski. Świetną okazję po strzale głową miał również Patryk Winsztal. Grudziądzanom po spalonym nie uznano także bramki.

Ostatecznie Olimpia zremisowała w Kartuzach 0:0. Tymczasem Pogoń II Szczecin rozbiła na własnym stadionie Świt Skolwin 3:0 i zniwelowała stratę do w tabeli ligowej do zaledwie jednego oczka.

Olimpia Grudziądz: Adrian Olszewski, Krzysztof Wicki (71' Hubert Mich), Sebastian Rogala, Oskar Sikorski, Marcin Warcholak, Damian Vu Than, Piotr Owczarek (78' Sebastian Olszewski), Patryk Skórecki (57' Kamil Kurowski), Patryk Winsztal (78' Jakub Nawrocki), Konrad Gutowski, Szymon Stanisławski (71' Miłosz Matuszewski)

W następnej kolejce Olimpia Grudziądz zmierzy się na własnym stadionie z Polonią Środa Wielkopolska (2 czerwca, godzina 18:00). Z kolei Pogoń II Szczecin dzień później (3 czerwca) na wyjeździe podejmie Unię Solec Kujawski (godzina 14:00).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl