olimpia grudziadz sparing elana

i

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii Grudziądz rozegrali już trzy mecze sparingowe

Olimpia Grudziądz remisuje z Elaną. Zadecydował początek meczu

2021-07-24 17:57

Piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali w swoim trzecim meczu sparingowym z Elaną Toruń 1:1. Obie bramki w meczu padły na samym początku.

Pierwsi drogę do bramkę w sobotnim sparingu znaleźli goście z Torunia. Już w '2 minucie najlepiej w polu karnym Olimpii zachował się Łukasz Witucki i Elana prowadziła 1:0.

120 sekund później grudziądzanie doprowadzili do wyrównania. Swoją pierwszą bramkę w "Biało-zielonych" barwach zdobył Michał Zachaczewski.

ZOBACZ TEŻ - Nowi piłkarze w Olimpii Grudziądz. Wzmocnią środek pola

Więcej bramek kibice zgromadzenia na treningowym boisku przy ul. Słowackiego już nie ujrzeli. Mecz zakończył się remisem 1:1. Szkoleniowcy obu drużyn wykorzystali okazję i dali pograć młodym zawodnikom. W barwach Olimpii zaprezentowało się kilku zawodników z miejscowej Akademii Piłkarskiej.

Kolejny sparing grudziądzanie zagrają dokładnie za tydzień, 31 lipca na głównym boisku przy Piłsudskiego zmierzą się z KS Kutno. Godzina rozpoczęcia ostatniego meczu kontrolnego przed nowym sezonem nie jest jeszcze znana.

Piłkarzy Elany również czeka jeszcze jeden sprawdzian. 31 lipca w Toruniu zmierzą się ze Sportisem Łochowo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY