Autor: Pixabay Olimpia Grudziądz

PIłka Nożna

Olimpia Grudziądz remisuje w Krakowie z Hutnikiem

2024-09-08 8:47

Piłkarze Olimpii Grudziądz zremisowali na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 1:1. Bramkę dla "Biało-zielonych" na wagę jednego punktu zdobył po przerwie Kacper Cichoń.

Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy z Krakowa. Już w 28' minucie Kacpra Górskiego pokonał Wojciech Słomka.

Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego wyrównali po zmianie stron. W 60' minucie do siatki gospodarzy trafił Kacper Cichoń.

Do końcowego gwizdka arbitra wynik nie uległ już zmianie i w Krakowie mieliśmy remis 1:1.

Hutnik Kraków: 1. Dorian Frątczak - 10. Kamil Głogowski, 32. Igors Tarasovs (84 Karol Szablowski), 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 3. Filip Jania (84 Jerzy Tomal) - 11. Wojciech Słomka (69 Łukasz Kędziora), 6. Maciej Urbańczyk, 8. Patrik Mišák (53 Marcel Górski), 9. Jewhenij Bełycz (69 Mateusz Sowiński), 92. Deniss Rakels - 77. Michał Głogowski.

Olimpia Grudziądz: 30. Kacper Górski - 77. Rafał Kobryń, 25. Bartosz Zbiciak, 4. Damian Kostkowski, 93. Iwan Ciupa - 29. Kacper Rychert (70 Jan Bonikowski), 6. Oskar Sikorski (46 Oskar Sewerzyński), 44. Dominik Frelek (84 Uri Gómez), 11. Szymon Krocz (46 Kacper Cichoń), 7. Tomasz Kaczmarek - 9. Maciej Mas (70 Damian Nowak).

Grudziądzanie na razie zajmują 13. miejsce w ligowej tabeli (miejsce barażowe z trzecioligowcem).

Kolejny mecz Olimpia rozegra 14 września na własnym stadionie ze swoją imienniczką z Elbląga. Początek o godzinie 19.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl