Olimpia Grudziądz puchar

i

Autor: Olimpia Grudziądz Kilka dni wcześniej piłkarze Olimpii Grudziądz zagrają z Wisłą Kraków w 1/4 Fortuna Pucharu Polski

Olimpia Grudziądz poznała rywala w Wojewódzkim Pucharze Polski. Zagra z obrońcą tytułu

2022-01-28 15:47

Za nami losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN. Piłkarze Olimpii Grudziądz w kolejne rundzie tych rozgrywek zmierzą się z Włocławią Włocławek, która jest obrońcą tytułu.

Olimpia w 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski zagra z Włocłavią Włocławek. Spotkanie odbędzie się 5 lub 6 marca (dokładny termin poznamy po zatwierdzeniu kalendarza przez władze związku) we Włocławku.

Rywal "Biało-zielonych" występuje obecnie w kujawsko-pomorskiej grupie IV-ligowych rozgrywek. Po rundzie jesiennej zespół z Włocławka jest wiceliderem tabeli z 6 punktami straty do Unii Solec Kujawski.

Kilka dni wcześniej (dokładnie 1 marca) Olimpia Grudziądz zmierzy w 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski z Wisłą Kraków (mecz na stadionie centralnym przy Piłsudskiego 14 w Grudziądzu).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

34-letni Bartek zginął podczas policyjnej interwencji. Jego rodzice stawili się w szczecińskiej prokuraturze