tramwaj grudziadz malowidlo

i

Autor: Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski (facebook) Tramwaj pomalowany został przy ul. Królewskiej w Grudziądzu

Nowy tramwaj już pomalowany! Prezydent Grudziądza oferuje nagrodę

2022-09-08 13:30

Nowy tramwaj zniszczony przez wandali. Pojazd został pomalowany wątpliwej jakości graffiti przy ulicy Królewskiej w Grudziądzu. Prezydent miasta Maciej Glamowski poinformował na swoim Facebooku o nagrodzie pieniężnej dla osoby, która wskaże, bądź pomoże w znalezieniu sprawców.

Ledwo zdążyły dotrzeć do Grudziądza, a już jeden z nich został oszpecony. Nowy tramwaj zamalowano wątpliwej jakości rysunkiem graffiti. O sprawie na swoim profilu facebookowym poinformował prezydent naszego miasta, Maciej Glamowski.

Do zdarzenia doszło na ulicy Królewskiej. Jestem tym faktem zbulwersowany i mocno poruszony. Z podobnymi "wyczynami" zmagamy się w przypadku wiat przystankowych, które regularnie są niszczone - pisze na swojej stronie włodarz Grudziądza.

Prezydent poinformował również, że zobowiązał komendanta Straży Miejskiej w Grudziądzu do podjęcia szczególnych działań, które mają doprowadzić do znalezienia sprawcy lub sprawców. Ponadto - Maciej Glamowski - sam zaproponował nagrodę za ich wskazanie.

Osobiście funduję nagrodę w kwocie 1500 złotych za wskazanie sprawcy bądź przekazaniu informacji pomocnych w jego ustaleniu. Nie możemy być bierni w takich sytuacjach. Nie możemy pozwolić aby nasze publiczne pieniądze były tak marnotrawione - dodaje prezydent.

Swoje oburzenie faktem pomalowania nowego tramwaju wyrazili także komentujący sprawę internauci.

Artysta od siedmiu boleści - pisze pani Magdalena.

Niech to czyści własnoręcznie na Rynku. Publiczność mu będzie dopingować - wtóruje pani Monika.

Wstyd ! Oby tego kogoś złapali i ukarali - dodaje pani Daria.

Nowy tramwaj obecnie odbywa testowe kursy z pasażerami. Graffiti namalowane zostało w trakcie postoju przy ul. Królewskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Tunel grozy w Białymstoku. "Trauma z dzieciństwa". Stare graffiti i butelki po wódce