parking sienkiewicza

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Tak po remoncie ma wyglądać parking przy ul. Sienkiewicza (wizualizacja)

Parkingowe Zmiany

Nowy operator przejmuje Strefę Płatnego Parkowania w Grudziądzu. Co się zmieni?

2023-04-03 9:43

Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania w Grudziądzu. Od 1 kwietnia pieczę nad miejscami postojowymi w naszym mieście sprawuje nowy operator. Zamiast City Parking Group będzie Indigo Polska

Ogłoszony kilka miesięcy temu przez Zarząd Dróg Miejskich przetarg na prowadzenie Strefy Płatnego Parkowania w Grudziądzu wygrała firma Indigo Polska z Gdańska. Zastąpi tym samym grudziądzką firmę City Parking Group.

Od 1 kwietnia na grudziądzkich miejscach postojowych rozpoczął się montaż nowych parkomatów. Ich najważniejsze funkcje to:

  • wykupienie biletu ważnego w całej strefie w dowolnym parkomacie
  • wniesienie opłaty parkingowej BLIK-iem
  • dokonywanie płatności kartą w parkometrze wykorzystując funkcję START STOP

Wkrótce w Grudziądzu ruszy także internetowy sklep, w którym kupimy m.in. parkingowy abonament. Witryna ruszyć ma od 1 maja.

Na razie abonamenty parkingowe można - jak dotąd - kupować w biurze Strefy Płatnego Parkowania, przy ul. Dworcowej 35 w Grudziądzu.

To jednak nie koniec zmian związanych z nowym operatorem Strefy Płatnego Parkowania w Grudziądzu

Firma Indigo Polska prócz prowadzenia strefy zobowiązana jest także do przeprowadzenia gruntownego remontu parkingu przy ul. Sienkiewicza (koło targowiska handlowego).

Operator prace przeprowadzi przy współpracy z Zarządem Dróg Miejskich oraz pod nadzorem konserwatora zabytków. Na parkingu powstaną także specjalne boksy dla rowerów. A sam parking wyglądać ma podobnie do wizualizacji z poniższego zdjęcia.

parking sienkiewicza 2

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Wizualizacja parkingu przy ul. Sienkiewicza

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Akademicki Jarmark Wielkanocny na Politechnice Bydgoskiej