bastard brothers

i

Autor: Nadesłane / Bastard Brothers W weekend zadebiutował nowy utwór od zespołu Bastard Brothers

Nowości od Bastard Brothers! Premiera utworu "Memory Lane"

2022-07-25 14:37

Bastard Brothers powraca z nowym singlem! "Memory Lane" to najnowsza produkcja grudziądzkiego zespołu Bastard Brothers. Na eska.pl muzycy opowiadają o nowym utworze i jego przesłaniu.

Grudziądzcy muzycy z formacji "Bastard Brothers" na początku maju gościli w Custom23 Studio, gdzie zarejestrowany został premierowy utwór. Producentem piosenki jest legenda polskiej sceny rockowej Piotr Łukaszewski.

Bastard Brothers wraca w nowym składzie i z nową energią. Do grupy dołączył Łukasz Kowalski (gitara) oraz Kamil Nowosiad (perkusja). Do utworu powstał także teledysk zrealizowany przez trójmiejskie studio Square Up Film.

Premiera odbyła się 24 lipca. Utwór "Memory Lane" jest holdem dla "rockowego" stylu życia, dla naszych idoli z młodych lat. Będąc nastolatkiem z wypiekami na twarzy oglądałem teledyski ze Stanów i marzyłem, aby ruszyć w trasę. Ta piosenka oddaje całą naszą miłość do "niegrzecznego" rocka sprzed lat - mówi Paweł Krykant z Bastard Brothers.

„Memory Lane” to kawałek o nas. Tylko tyle i aż tyle. To cała prawda o Bastardach i mamy to szczęście, że pracujemy z cudownymi ludźmi, którzy potrafią tę prawdę uchwycić zarówno dźwiękowo, jak i w obrazkach. Dowodami są singiel, klip i sesja foto - dodaje Bartosz "Iwiś" Iwicki, również członek zespołu.

Najnowszy utwór Bastard Brothers dostępny jest już w sieci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl