Przegrana Olimpii

Autor: Łukasz Piekarski Olimpia obie bramki straciła jeszcze w pierwszej połowie

Nieudana inauguracja Olimpii Grudziądz w 2 lidze! [AUDIO]

2020-08-30 14:17

Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali w 1. kolejce nowego sezonu na wyjeździe z Bytovią Bytów 0:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Kacper Sezonienko (20 i 40 minuta).

Olimpia obie bramki straciła jeszcze w pierwszej połowie. Dwukrotnie Łukasza Sapelę pokonał Kacper Sezonienko. Po zmianie stron podopieczni trenera Pawła Crettiego zaczęli grać lepiej i stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Niestety "Biało-zieloni" nie wykorzystali żadnej z nich i spotkanie zakończyło się wygraną Bytovii 2:0.

Bytovia: 37. Marcin Staniszewski - 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 65. Haris Memić, 2. Adrian Bielawski - 13. Kuba Lizakowski (90, 19. Adam Szmidke), 6. Paweł Zawistowski, 10. Przemysław Lech, 11. Jakub Bach (87, 7. Łukasz Wasiak) - 9. Piotr Giel (77, 20. Oskar Sikorski), 79. Kacper Sezonienko.

Olimpia: 1. Łukasz Sapela - 25. Damian Ciechanowski, 6. David Andronic, 20. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Widejko - 7. Adrian Kwiatkowski, 23. Michał Graczyk, 11. Omid Popalzay (68, 8. Mikołaj Gabor), 88. Kacper Janiak (77, 10. José Embaló), 16. Oskar Kalenik - 29. Piotr Janczukowicz.