Olimpia przetarg

i

Autor: Nadesłane Zgodę na sprzedaż udziałów w Olimpii Grudziądz wydali w marcu radni

Nie ma chętnych na udziały w Olimpii Grudziądz. Miasto chce przedłużyć poszukiwania [AUDIO]

2021-05-06 17:04

Nie było chętnych na udziały w Olimpii Grudziądz. Ostatniego kwietnia zakończył się otwarty przetarg, który miał przyprowadzić do drugoligowego klubu nowego inwestora.

Zakończył się otwarty przetarg na sprzedaż wszystkich udziałów w spółce Olimpia Grudziądz. Chętnych na drugoligowy klub nie było. Miasto w przyszłym tygodniu planuje przedłużenie terminu zbierania ofert na zbycie akcji.

Komisja pracująca przy przetargu zarekomenduje w przyszłym tygodniu prezydentowi przedłużenie terminu konkursu - mówi Karol Piernicki, rzecznik grudziądzkiego ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Przełamanie piłkarzy Olimpii Grudziądz! Już nie są ostatni w tabeli [AUDIO]

Nowy termin, do którego będą mogli zgłaszać się potencjalni nabywcy udziałów w piłkarskiej spółce Olimpia kończyć ma się dopiero w czerwcu.

Chcemy by termin przetargu minął w tym samym czasie co rozgrywki piłkarskie w drugiej lidze - dodaje przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Karol Piernicki, rzecznik grudziądzkiego ratusza o przetargu na zbycie akcji w Olimpia Grudziądz SA. Posłuchaj:

Przypomnijmy, zgodę na sprzedaż wszystkich akcji w spółce Olimpia Grudziądz wydali radni podczas marcowej sesji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z anteny 06.05