GKM młodzież

i

Autor: Radio ESKA Najlepiej zaprezentowal się Kacper Łobodziński, który w Nice Cup zajął 4 pozycję

Nice Cup w Grudziądzu dla Łotysza. Turowski słabo w MIMP

2020-09-21 21:57

Fatalny występ Marcina Turowskiego w Zielonej Górze na MIMP i Młodzieżowe ściganie NICE CUP w Grudziądzu dla Łotysza, Ricardsa Ansviesulisa. Tak w skrócie opiszemy dzisiejsze imprezy żużlowe z udziałem grudziądzkich juniorów.

Fatalny występ w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu zaliczył zawodnik GKM-u Grudziądz, Marcin Turowski. Reprezentant „Żółto-niebieskich” zdołał w całym turnieju wywalczył zaledwie jedno oczko i uplasować się na odległym, 15 miejscu. Złoty medal na torze w Zielonej Górze wywalczył Dominik Kubera z Unii Leszno

Młodzieżowe ściganie NICE CUP w Grudziądzu dla Łotysza, Ricardsa Ansviesulisa. Reprezentant Lokomotivu Daugavpils w biegu finałowym pokonał Jakuba Krawczyka z Ostrovii Ostrów Wlkp i Nile Tuffta – zawodnika Falubazu Zielona Góra. Na najgorszym dla sportowca miejscu uplasował się zawodnik GKM-u Kacper Łobodziński. Pozostali grudziądzanie spisali się nieco gorzej. Damian Lotarski wywalczył 9, a Denis Zieliński 6 oczek. Obaj odpadli w zasadniczej części zawodów.