kmf grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMF Grudziądz To będzie jubileuszowa edycja koncertu

Muzyka filmowa zdominuje Grudziądz! Szykuje się jubileuszowy koncert w CK Teatr

2023-03-02 20:25

Trwają przygotowania do jubileuszowej edycji Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu. Tym razem ze sceny popłyną największe hity z poprzednich dziewięciu lat. Znamy już większość tegorocznych wykonawców.

Koncert Muzyki Filmowej odbędzie się po raz dziesiąty. Tym razem motywem przewodnim będzie tzw. "The best of" ze wszystkich dotychczasowych edycji.

Ścieżka muzyczna w przeciągu kilku dekad stała się tak integralnym elementem filmu, że bez jej obecności trudno jest współczesnemu widzowi wyobrazić sobie jakąkolwiek projekcję. Muzyka srebrnego ekranu nie raz zdobywa większy rozgłos niż film - przekazuję organizatorzy wydarzenia.

W tym roku na scenie pojawią się nie tylko lokalni artyści, ale także gwiazdy znane z dużych estrad. To na przykład Wanda Kwietniewska z zespołu "Wanda i Banda".

Na pewno wystąpią nasi lokalni muzycy, będzie to bardzo uzdolniona młodzież. Wystąpią również laureaci Konkursu Muzyki Powiatowej o tematyce muzyki filmowej. Nie zabraknie również zaproszonych gości - mówi Dorota Berent, organizatorka konkursu.

Pełną listę artystów organizatorzy prezentują za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Scena Koncertu Muzyki Filmowej w Grudziądzu jest otwarta dla wszystkich. Zarówno muzyków zawodowych, jak i tych stawiających swoje pierwsze kroki na estradzie.

Występują dzieci, występuje młodzież, występują osoby niepełnosprawne, występują także wykwalifikowani muzycy oraz wokaliści ogólnopolskiego szczebla. Jest to miejsce, które z pewnością jednoczy - dodaje Dorota Berent.

plakat wydarzenia

i

Autor: Nadesłane / KMF Grudziądz Oficjalny plakat wydarzenia

Koncert odbędzie się 28 Kwietnia 2023 (w piątek) w Centrum Kultury Teatr. Bilety w cenie 49/59/69 złotych już są do kupienia - TUTAJ

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Radia Eska.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl