mks przegrana jeziorak

Autor: Facebook / MKS Grudziądz MKS Bodega Grudziądz wysoko przegrał we własnej hali

Piłka ręczna

MKS rozbity w hicie kolejki. Jeziorak Iława pewnie wygrywa w Grudziądzu

2024-10-13 20:24

Szczypiorniści MKS-u Bodega Grudziądz wysoko przegrywają w hicie kolejki. Podopieczni trenera Sebastiana Rumniaka polegli przed własnymi kibicami z Jeziorakiem Iława 22:37.

Goście przewodzili w meczu od samego początku. Już po pierwszych - kilku minutach Jeziorak prowadził 7:0.

Grudziądzanie niemalże przez całe spotkanie nie byli w stanie zbliżyć się na tablicy wyników do zawodników z Iławy. Ci z każdą minutą powiększali swoją przewagę i ostatecznie wygrali 37:22.

Kolejny mecz zespół trenera Rumniaka zagra na wyjeździe z Warmią Energą Olsztyn, a więc także zespołem z czołówki tabeli.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]