mks grudziadz

i

Autor: Pixabay MKS Grudziądz w pierwszej kolejce pauzował

MKS Grudziądz zaczyna nowy sezon. Na początek mecz we własnej hali

2022-09-30 20:02

Nowy sezon na parkietach pierwszej ligi rozpoczynają szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego do rozgrywek powraca po 132 dniach przerwy. Na początek rywalem będzie Sparta Oborniki.

Grudziądzanie w pierwszej kolejce (mecze rozgrywane były przed tygodniem) pauzowali. Z kolei sobotni rywal MKS-u, Sparta Oborniki we własnej hali przegrał z Sokołem Kościerzyna 29:33.

To był ten czas, żeby dopracować niektóre elementy techniczne i taktyczne. Skupiliśmy się na kondycji fizycznej i przygotowaniu fizycznym, żeby zdrowie dopisywało na od początku sezonu - mówi Paweł Kruszewski z MKS-u Grudziądz.

Grudziądzanie nie postawili sobie konkretnego przed startem nowego sezonu. W każdym kolejnym meczu chcą walczyć o pełną pulę punktów.

Chcielibyśmy wygrać jak najwięcej spotkań i zdobyć jak najwięcej punktów. Na koniec sezonu chcemy powiedzieć sobie, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby zająć jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli - dodaje wychowanek grudziądzkiego zespołu.

Skład grudziądzan został nieco zmodyfikowany. Kilku zawodników opuściło klub po zakończeniu poprzedniego sezonu (przypomnijmy, MKS spadł z Ligi Centralnej). Do kadry włączonych zostało za to kilku młodych graczy z drużyn juniorskich.

Początek sobotniego (1 października) spotkania ze Spartą Oborniki w hali przy ul. Nauczycielskiej w Grudziądzu zaplanowano na godzinę 15.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058