mks tytani

Autor: Nadesłane Szczypiorniści MKS-u Grudziądz utrzymali pozycje lidera

MKS Grudziądz z kolejną wygraną. Awans do baraży coraz bliżej! [AUDIO]

2021-04-24 21:02

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz nie zatrzymują się i odnoszą kolejne zwycięstwa. Zespół Sylwestra Ziółkowskiego tym razem po nie najlepszym spotkaniu na własnym parkiecie pokonał jedną bramką Tytanów Wejherowo - 30:29. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród gospodarzy był zdobywca 6 bramek, Paweł Maliński.

Faworytami spotkania byli grudziądzanie, którzy pewnie zmierzają po zwycięstwo we własnej grupie. MKS potwierdzał to od samego początku sobotniego meczu. W efekcie podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego na przerwę schodzili przy wyraźnym prowadzeniu 16:11.

W drugiej połowie w grze grudziądzkiej drużyny coś się załamało. Goście z Wejherowa bardzo szybko zniwelowali stratę.

Ostatecznie po nerwowej końcówce, MKS zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 30:29 i utrzymując pozycję lidera tabeli.

Wypowiedzi po meczu MKS Grudziądz - Tytani Wejherowo. Posłuchaj:

W innym bardzo ciekawym spotkaniu pierwszoligowej grupy A, Warma Olsztyn ograła na wyjeździe Nielbę Wągrowiec i nadal do grudziądzkiego MKS-u traci trzy oczka. O pozycji lidera może zadecydować kolejny mecz, gdzie zespół Sylwestra Ziółkowskiego zmierzy się na wyjeździe właśnie z wiceliderem rozgrywek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl