Autor: Łukasz Piekarski MKS Grudziądz

Piłka ręczna

MKS Grudziądz wygrywa mecz sparingowy. Nowy sezon rusza we wrześniu

2023-09-01 6:58

Piłkarze ręczni MKS-u Grudziądz rozpoczynają ostatnią prostą jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu. Wczoraj (31 sierpnia) wygrali we własnej hali mecz sparingowy. Szczegóły na eska.pl.

MKS we własnej hali zmierzył się w kontrolnym pojedynku z zespołem Silvant Handball Elbląg.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy na prowadzenie wyszli po 10 minutach. Ostatecznie do przerwy drużyna z Elbląga prowadziła 10:9. Po obu stronach szczególnie świetnie spisywali się bramkarze.

Po zmianie stron do odrabiania strat ruszyli grudziądzanie... i zrobili to bardzo skutecznie. Zespół prowadzony przez grającego trenera, Sebastiana Rumniaka szybko doprowadził do remisu, po czym wyszedł na prowadzenie.

MKS ostatecznie pokonał zespół z Elbląga 24:21. Najskuteczniejszym zawodnikiem w grudziądzkiej drużynie był Paweł Kruszewski, który zdobył 7 bramek. Po 4 trafienia zaliczyli Nikodem Rozwadowski oraz Paweł Dzierżawski.

Paweł Kruszewski z MKS-u Grudziądz o przygotowaniach do nowego sezonu. Posłuchaj:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl