mks grudziadz przegrywa

i

Autor: Pixabay Liga Centralna to nowy projekt, który swoją działalność rozpoczął dopiero w tym sezonie

MKS Grudziądz przegrywa na inaugurację Ligi Centralnej

2021-09-18 20:57

Od porażki swój premierowy sezon w Pierwszej Lidze Centralnej rozpoczęli szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali na wyjeździe po walce z KS AZS-AWF Białą Podlaską 27:32.

Pierwsza Liga Centralna to nowy twór, który funkcjonuje dopiero od tego sezonu. Grają w niej czołowe drużyny zeszłorocznych grup pierwszej ligi. W gronie drużyn znalazł się MKS Grudziądz.

Na początek zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego wybrał się na mecz do Białej Podlaskiej.

ZOBACZ TEŻ - Olimpia znów zatrzymana na własnym boisku. Górą rezerwy Pogoni

Grudziądzanie nie byli faworytem tego spotkania. Potwierdziła to pierwsza połowa, po której górą byli gospodarze 15:10.

Po zmianie stron grudziądzanie zaczęli grać nieco lepiej. Mimo to straty bramkowej nie udało się już odrobić. Ostatecznie MKS przegrał po zaciętym pojedynku 27:32.

Najskuteczniejszymi zawodnikami w talii trenera Ziółkowskiego byli Karol Mokrzki 9 bramek oraz Sebastian Rumniak 5 bramek.

Kolejny mecz grudziądzki zespół rozegra już przed własną publicznością. 25 września (sobota) o godzinie 17 MKS zmierzy się z ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!