grafika przystanek

i

Autor: Damian Pieczonka Grafiki pojawiły się aż w 42 lokalizacjach na terenie Grudziądza

Mikołaj Kopernik, wieża klimek, Flisak. Nowe grafiki na przystankach w Grudziądzu

2023-01-18 13:08

Przystanki w Grudziądzu zdobią nowe grafiki. Urząd Miejski wystartował z kolejną kampanią wizualną. Ma podnieść estetykę w mieście.

Nowe grafiki na grudziądzkich przystankach. To kolejna kampania Urzędu Miejskiego.

Motywem przewodnim kampanii jest chęć przedstawienia fragmentów Grudziądza oraz postaci związanych z Naszym Miastem. Jest to seria ręcznie malowanych obrazów techniką bazującą na akwareli z dodatkiem kredek i pasteli - mówi Kinga Łaszewska, kierownik Biura Współpracy z Mieszkańcami i Marketingu w ratuszu.

Nowe plakaty pojawiły się w 42 lokalizacjach na terenie całego miasta.

Na przystankach pojawiły się plakaty przedstawiające między innymi Bramę Wodną, Flisaka oraz Mikołaja Kopernika - dodaje pracownik grudziądzkiego ratusza.

Akcja promocyjna potrwa przez kilka miesięcy. W przyszłości planowane są kolejne instalacje związane między innymi z Grudziądzki Budżetem Obywatelskim na 2024 rok, Jarmarkiem Spichrzowym oraz stuleciem GKS Olimpii Grudziądz.

Nowe grafiki na przystankach w Grudziądzu - ile to kosztuje?

Grafiki przygotowała drukarnia Rubikon z Grudziądza. Wybrana została w drodze zapytania ofertowego. Urząd Miejski zapłacił za to nieco ponad 14 tysięcy złotych. Koszt związany jest głównie z wysoką jakością papieru. Ten odporny jest na warunki atmosferyczne oraz dedykowany na podświetlenie.

grafika przystanek 2

i

Autor: Nadesłane / Urząd Miejski w Grudziądzu Jedna z grafik prezentuje Mikołaja Kopernika

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl