otwaro punkt

i

Autor: Radio ESKA Do końca tygodnia w punkcie nie kupimy biletu do przejazdu komunikacją miejską

Miejski punkt w galerii otwarty! Do końca tygodnia bez sprzedaży biletów [AUDIO]

2021-02-04 0:12

Po krótkiej przerwie punkt Biura Obsługi Interesanta w Centrum Handlowym przy Chełmińskiej znów jest otwarty. Obsługa mieszkańców będzie się odbywać w godzinach od 9.00 do 17.00.

Obecnie działalność punktu została nieco ograniczona.

Do końca tego tygodnia w „Alfie” mieszkańcy mogą zostawić pisma urzędowe adresowane do wydziałów Urzędu, potwierdzić profil zaufany oraz pobrać i z pomocą urzędnika wypełnić wnioski z zakresu zadań realizowanych przez Urząd Miejski. W najbliższych dniach w filii ratusza w „Alfie” nie będzie można kupić biletów komunikacji miejskiej - mówi Natalia Granica z grudziądzkiego ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Miasto zamyka punkt obsługi dla mieszkańców. Znamy powód! [AUDIO]

Sprzedaż zostanie przywrócona w poniedziałek, 8 lutego. Z tego powodu punkt sprzedaży biletów przy ul. Legionów 71b zmieni godziny pracy.

Będzie czynny w godz. 9.00 do 17.00, aby umożliwić mieszkańcom zakup biletów w godzinach popołudniowych. Bilety okresowe i czasowe można zakupić w automatach dostępnych przy przystankach - dodaje urzędniczka.

O otwartym punkcie UM w galerii mówi Natalia Granica z grudziądzkiego ratusza. Posłuchaj:

Biura Obsługi Interesantów przy ul. Ratuszowej i w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. funkcjonują obecnie normalnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #015