olimpia zainteresowanie przetarg

i

Autor: Olimpia Grudziądz Ratusz na oferty czeka do połowy czerwca

Miasto nadal szuka inwestora dla Olimpii Grudziądz. Oferty zbiera do połowy czerwca

2021-05-27 13:13

Wciąż nie ma chętnych na zakup udziałów w Olimpii Grudziądz. Spółka została wystawiona na sprzedaż pod koniec marca. Od tamtego czasu do miasta nie wpłynęła żadna oferta. Ratusz mimo nie traci nadziei i wciąż liczy na zainteresowanie akcjami grudziądzkiego klubu.

Pomimo powtórzonego przetargu, nadal brakuje chętnych na zakup 100 % akcji w Olimpii Grudziądz. Spółkę na sprzedaż wystawiono podczas marcowej sesji rady miejskiej. Od tamtego czasu do ratusza nie wpłynęło żadna oferta nabycia udziałów w piłkarskiej spółce. Teraz miasto na propozycje czeka do połowy czerwca.

Miasto ma nadzieję, że ten sukces w postaci utrzymania się w drugiej lidze przyczyni się do tego, że jakiś oferent jednak się pojawi. Cały czas rozważany jest także plan, że miasto przejmie na swoje barki dalsze finansowanie klubu - mówi Karol Piernicki, rzecznik ratusza.

ZOBACZ TEŻ - Przegrywali już 0:2, a wygrali 3:2. Kolejna wygrana Olimpii stała się faktem!

Pierwszy przetarg, który był ogłoszony w kwietniu nie przyniósł rozstrzygnięcia. Teraz ratusz czeka na oferty do zakończenia piłkarskich rozgrywek.

Miasto spokojnie podchodzi do tego przetargu. Trwają obecnie piłkarskie rozgrywki. Olimpia pomimo ostatniej porażki cały czas zajmuje bezpieczne miejsce w tabeli i sprawa utrzymania się w lidze jest wciąż otwarta - dodaje przedstawiciel ratusza.

Mówi Karol Piernicki z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:

Przypomnijmy, piłkarze Olimpii na trzy kolejki przed końcem sezonu zajmują 14 miejsce w tabeli. Grudziądzanie nad strefą spadkową mają jednak tylko jedno oczko przewagi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Raport z Anteny 27.05